Otaniemen Venekerhon kotisatama ja telakka sijaitsevat Otasatamassa Laajalahden rannalla Espoossa.

Sataman sijainti

Ota yhteyttä

Information

Information

Otamaja, Otasatama

 

Kerhomaja Otasatamassa:
Otamaja, Otaranta 9, 02150 Espoo

Kotisivut:  www.otavene.net
E-mail: sihteeri@otavene.net

 

Postiosoite:
Otaniemen Venekerho Ry
c/o Arto Sikander
Talvikinkatu 6 A 5
04230 KERAVA

Yhdistyksen hallituksen ja toimihenkilöiden yhteystiedot

Aarne Halme

Kommodori

puh. 050-5553 390
Kluuvintie 11 I
02180 ESPOO

aarne.halme@otavene.net

Klaus Salkola

VARAKOMMODORI/KOULUTUSPÄÄLLIKKÖ

0400-385530
Luomanranta 26
02440 LUOMA

klaus@salkola.eu

Arto Sikander

Sihteeri

puh. 040-5461404
Talvikinkatu 6 A 5
04230 KERAVA

sihteeri@otavene.net

Antti Louhio

Telakkamestari

0400-162 618
Toini Muonan katu 3 b B 27
00560 HELSINKI

antti.louhio@aalto.fi

Juhani Jokela

SATAMAKAPTEENI

0400-704348
Invalidintie 2
02650 ESPOO

juhani.jokela@pp.inet.fi

Jari Lehikoinen

VARTIOINTIPÄÄLLIKKÖ

050-5003 931
Sammalpolku 13 B 1,
04440 JÄRVENPÄÄ

jari.lehikoinen@elisa.fi

Kari Mikkelä

YHTEISKUNTASUHTEET

050-5004048
Laurintie 11 C
02180 ESPOO

kari.mikkela@kolumbus.fi

Teemu Autio

ATK/WEBMASTER

0400-385530
Sepeteuksentie 6
00760 HELSINKI

teemu.autio@tmasolutions.fi

Pekka Jaatinen

JÄSEN/ERILLISTEHTÄVÄT

050-3310000
Riippakoivuntie 28
02130 ESPOO

pekka.jaatinen@castren.fi

Ritva Laakso

Taloudenhoito

puh. 050-3319 555
Kakshuhdantie 17 B,
00390 HELSINKI

ritlaak@welho.com

Kim Asla

Apulaistelakkamestari

045-7877 6240